Меру Енергодара вручили підозру у незаконному звільнені керівника КП

379

Опубліковано: 8 Червня 2017

Сьогодні, 8 червня, міському голові Енергодара Павлу Музиці було вручено повідомлення про підозру у скоєнні кримінальних злочинів. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Повідомлення передали прямо на сесії міської ради співробітниками енергодарської прокуратури, а підписане воно прокурором області.

Наразі триває досудове слідство. Павла Музику підозрюють у зловживанні службовим становищем та незаконному звільненні одного з керівників комунального підприємства.

– Колишній директор КП „Ритуал“ поводився цинічно по відношенню до людей, на чию сім’ю прийшла біда. Наживаючись на горі цих людей, він поводився неприпустимо. Чашу терпіння переповнила його відмова надати місце на початку кладовища для поховання нашого земляка Сергія Полуляха, який загинув в зоні АТО. Дійшло до того, що директор КП не реагував як на усні, так і на письмові розпорядження. Ні хвилини не шкодую, що два роки тому звільнив сепаратиста, котрий вважав себе царем , – розповів кореспонденту УНН П.Музика.