Місто дасть 2 мільйона на ремонт пр.Маяковського фірмі, яку у Буряка двічі анонсували замінити

250

Опубліковано: 21 Квітня 2017

Фірмі, яку в Буряка вже двічі погрожували замінити, дали ще 2 мільйона на ремонт проспекту Маяковського, – про це повідомляють Наші гроші. Запоріжжя.
КП “Управління капітального будівництва” 14 квітня уклало угоду з ТОВ “СфераПлюс” на реконструкцію пішохідної частини проспекту Маяковського в Запоріжжі вартістю 1,86 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.
Тендер проведено за переговорною процедурою, оскільки “СфераПлюс” отримала основний підряд на реконструкцію проспекту Маяковського у червні 2016 році за результатом відкритих торгів. Відтак, угоду на додаткові роботи також уклали з цією фірмою, оскільки роботи технічно та економічно пов’язані з головним договором.
З огляду на процедуру закупівлі, технічне завдання не опубліковано і перелік необхідних робіт невідомий.
Роботи за основним договором мали закінчити ще минулого року. Водночас, фірма отримувала численні зауваження до якості та виконання робіт. Зрештою, у вересні минулого року міський голова Володимир Буряк звільнив в. о. начальника Департаменту інфраструктури і благоустрою Віктора Хоцького у зв’язку із затримкою робіт. Також ще в жовтні минулого року прес-служба міської ради повідомила про розірвання договору на виконання робіт з фірмою “СфераПлюс”. Вже у березня 2017 року в мерії повідомили, що для реконструкцію проспекту Маяковського знайдутьнового підрядника.
Мова йде про першу чергу реконструкції – від проспекту Соборному до вул. Патріотичної. Загалом на реконструкцію цього проспекту планують витратити 25 млн грн.