Менеджмент «Мотор Січі» підозрюють у привласненні 350 млн грн

787

Опубліковано: 21 Липня 2017

Генпрокуратура України разом із Нацполіцією виявили злочинну схему розтрати коштів ПАТ «Мотор Січ», з подальшим їх привласненням. Про це на своїй сторінці у соцмережі написала прес-секретарка ГПУ Лариса Сарган.

Встановлено, що протягом 2013-2016 років службовці ПАТ «Мотор Січ» придбали «сміттєві» цінні папери на суму 350 млн грн. Гроші за ці папери переводили на рахунки ряду підприємств з ознаками фіктивності, а готівка «знімалася» у банківських установах.

Станом на даний час, завершено проведення обшуків на основних об’єктах та за місцями проживання ключових фігурантів, задіяних у протиправній схемі. Наслідком обшуків є вилучення 500 тис. доларів США та значного обсягу антикварних цінностей, щодо яких вирішується питання про арешт.

Довідка: «Сміттєві» облігації – це цінні папери спекулятивної категорії з низьким кредитним рейтингом. Це означає, що дані інвестиційні інструменти відрізняються поганою фінансовою репутацією, вони високоризикові, але разом з тим – високоприбуткові. Випускаються з високою процентною ставкою для залучення покупців і заради викупу власних компаній, що знаходяться напередодні банкрутства.