Мелітопольцям обіцяють знизити оплату за опалення

272

Опубліковано: 14 Грудня 2016

ugu

Жителям м.Мелітополь Запорізької області здійснять перерахунок оплати за опалення, починаючи з жовтня, – про це з посиланням на заступницю директора ТОВ “Мелітопольські теплові мережі” Наталію Гончаренко повідомляє РІА-Мелітополь.
Вже у січні 2017 року містяни мають отримати платіжки з перерахуноком вбік зменшення, що вдасться зробити завдяки Постанові Кабміну за №865 від 30.11 2016 року, яка прив’язує оплату за тепло для будинків без приладів обліку до середнього показника оплати за тепло в будинках, де такі прилади встановлені. Постанова вже опублікована в “Урядовому кур’єрі”.
– Таким чином, тариф у 26,18 грн за квадратний метр застосовуватись не буде. А буде враховуватись показник фактичного використання теплової енергії в будинках з обліковими приладами. В середньому це цифри від 13 до 18 грн за квадратний метр, – зауважила Наталія Гончаренко.

На сьогодні у Мелітополі майже три чверті багатоповерхівок мають прилади обліку. Від перерахунку оплати за тепло, на думку експертів, місцеві постачальники послуг понесуть щомісячні втрати в розмірі 1,5 мільйона гривень. Натомість жителі будинків без приладів обліку і ті, що не оформлювали субсидії суттєво виграють, адже в деяких випадках їхні платіжки будуть навіть меншими, ніж в будинках з приладами обліку.