Мелітопольскі посадовці віддали фірмі 68 мільйонів за ті роботи, які виконує КП

692

Опубліковано: 4 Квітня 2018


Мелітопольське відділення поліції підозрює посадовців виконавчих органів Мелітопольської міськради у замовлені робіт на 68 млн грн ПП “АБЗ”, які до цього вже розпочало КП “Водоканал”, повідомляє сайт Наші Гроші. Про це йдеться в ухвалі Мелітопольського міськрайонного суду від 12 березня.

Згідно з матеріалами справи, Управління капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації та ПП “АБЗ” у 2016 році за результатами проведення відкритих торгів уклали угоду з реконструкції

по вул. Горького у Мелітополі вартістю 5 млн грн. Окрім цього, вже відділ капітального будівництва Мелітопольської міськради впродовж 2016-2018 рр. уклало з ПП “АБЗ” ще 13 договорів загальною вартістю 68 млн грн. Також вказувалося, що по двом договорам було незаконно змінено істотні умови договору (збільшено ціну).

Окрім цього, посадовці відділу капітального будівництва Мелітопольської міської ради укладали з ФОП Семеняченко Олександр Іванович угоди про надання послуг. Проте ці договори підписали вже після фактичного виконання робіт, що свідчить про відсутність контролю за перебігом будівництва.

З огляду на це, слідчі відкрили кримінальне провадження № 42017081280000224 та згодом клопотали у суді про надання тимчасового доступу до банківських документів ПП “АБЗ”, що суд задовольнив.

ПП “АБЗ” належить жителям донецької області Сергію Колосу та Зінаїді Рущишиній. Ця фірма у 2017 році із замовниками з Мелітополя уклала 79 договорів на загальну суму 150 млн грн. Сфера інтересів фірми різноманітна – від укладки асфальту до створення футбольних полів і ремонту каналізації.