Мелітопольські переселенці самі розподілятимуть нове житло

370

Опубліковано: 16 Лютого 2017

Громадське телебачення Запоріжжя продовжує досліджувати ситуацію з інфраструктурою, створеною в області для переселенців.

Цього разу наші журналісти навідались до Мелітополя, аби дослідити проблему житла для людей, що переїхали у місто через конфлікт на Донбасі.

Нині у Мелітополі завершується реконструкція одразу трьох об’єктів, призначених для проживання переселенців. Це – вже готова до заселення частина гуртожитку по Героїв Сталінграду, 13, приміщення на базі колишнього дитсадка по Інтеркультурній, 380, а також частина колишнього військового профілакторію по Гвардійській, 38. Два останні об’єкти мають здати у травні-червні цього року. Загалом нове житло має дати притулок близко 90 людей.

Обов’язковою умовою реалізації проекту з ремонту приміщень для переселенців у Мелітополі було те, що люди, які його потребують, самі розподілятимуть нове житло між собою.

Нині у Мелітополі офіційно зареєстровано близько 5 тисяч переселенців, за даними експертів, реально у місті та районі проживає понад 2 тисячі людей.

Всі подробиці квартирного питання для переселнців Мелітополя дивіться у новій серії проекту Громадського телебачення Запоріжжя.