Мандрівник Федір Конюхов потрапив до бази “Миротворця”

318

Опубліковано: 20 Квітня 2017

Відомий мандрівник Федір Конюхов, що є уродженцем села Чкалова Приморського району Запорізької області, потрапив до бази сайту “Миротворець” як людина, що звинувачується у незаконному перетині українського кордону.

Йдеться про неодноразові візити Конюхова до Криму та його участь в офіційних заходах, що відбулися на окупованому півострові.
На сайті “Миротворець” наводяться скріншоти повідомлень ЗМІ про висловлювання мандрівника та його ініціативи.

Конюхов прокоментував свою появу на “Миротворці” російському виданню РИА Новости. “Ну, треба було і мандрівником розбавити цей перелік”, – зазначив Конюхов.

Проект “Миротворець” є недержавним та об’єднує експертів, творчих людей та журналістів, що фіксують інформацію у відношенні людей, чия діяльність може мати ознаки злочинів проти украхнської державності.

Федір Конюхов, за твердженням “Миротворця”, проживає у Москві. Він відомий сходженням на Еверест, досягненням полюсів землі, навколосвітнею подорожжю.

У 2010 році Конюхов заявляв про намір створити у Запоріжжі школу мандрівників для дітей, де б викладалася не лише історія, а й основи православної віри. Конюхов є диаконом Української православної церкви Московського патріархату.