Майже 350 запоріжців долучились до військової служби за контрактом

315

Опубліковано: 1 Березня 2016

Cтаном на 1 березня із Запорізької області на військову службу за контрактом прийнято 348 чоловік. Про це повідомляє прес-служба ОДА із посиланням на заступника військового комісара по роботі з особовим складом полковника Михайла Логвінова.

Чергова відправка кандидатів на військову службу за контрактом до навчальних центрів, які дислокуються в Київській, Чернігівській, Житомирській, Полтавській, Львівській, Миколаївський областях відбудеться 14 березня. Планується відправити на службу майже 200 майбутніх контрактників.

Як зазначив Михайло Логвинов, на військову службу за контрактом приймаються громадяни віком від 18 до 60 років, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають необхідним вимогам. При цьому, перевага надається громадянам, які не мають обмежень за станом здоров’я, мають цивільну освіту, споріднену з військовими спеціальностям, мають високий рівень фізичної підготовленості.

За словами офіцера, у січні 2016 року керівництвом держави було прийнято рішення про збільшення грошового забезпечення. Військовослужбовці отримують грошове забезпечення в розмірі: стрілець – 7тис. 3грн.; старший стрілець – 7 тис. 499 грн.; командир відділення – 8 тис. 34 грн.; командир взводу – 9 тис. 500 грн.