Майно АвтоЗАЗу продадуть з аукціону, початкова вартість – 344 мільйони гривень

578

Опубліковано: 11 Травня 2017

Цехи АвтоЗАЗу загальною площею 38964,9 квадратних метри та 3017 автомобілів різних марок виставлені на аукціонні торги, перші з яких відбудуться вже 25 травня.

Про це йдеться в повідомленні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Активи запорізького підприємства розпродують за боргами АТ “Дельта банк”, на балансі якого вони знаходяться.

У повідомленні додається, що “підприємство має повний цикл виробництва, у тому числі забезпечує штампування, зварювання, фарбування, обладнання кузова і складання автомобілів”. Йдеться саме про виробничу нерухомість.

Стартова вартість активів – 344,6 мільйона гривень (без ПДВ). Загальна заборгованість АвтоЗАЗу за кредитним договором перед банком на початок серпня 2016 року склала 996,4 мільйона гривень.

Торги відбудуться в системі «Prozorro.Продажі». Про деталі активів та торгів можна дізнатися тут.

Ще у грудні минулого року АвтоЗАЗ повідомляв по серійний запуск нового легкового фургону ZAZ Vida Cargo.

У квітні цього року завод відвідали представники Daimler AG, перед приїздом яких, за словами працівників АвтоЗАЗу, його ретельно вимили та пофарбували.

АвтоЗАЗ з 2002 року входить до ПАТ “Українська автомобільна корпорація”, одноосібним власником якої є Таріел Васадзе – до лютого 2014 року член фракції Партії регіонів у Верховній Раді. Наразі його компанія є одним з найбільших імпортерів авто до України, продаючи тут понад 20 автомобільних брендів. До складу “Укравто” входять понад 400 автосервісних підприємств.