Майбутніх посадовців Запорізької міськради зобов’яжуть складати іспит

439

Опубліковано: 5 Квітня 2016

На наступній сесії Запорізької міськради депутати мають затвердити порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб Запорізької міської ради. Відповідний проект рішення, підготовлений депутатами фракції “Самопоміч”, було опубліковано на офіційному порталі місцевої влади.

Згідно документу, майбутні посадовці окрім персональної перевірки, передбаченої антикорупційними законами, складатимуть іспит.

Екзаменацiйнi бiлети включатимуть 5 питань – по одному питанню на перевiрку знання Конституцiї України, Законiв України “Про державну службу”, “Про службу в органах мiсцевого самоврядування”,” Про засади запобігання і протидії корупцiї “, “Про мiсцеве самоврядування в Українi” та два питання на перевiрку знання законодавства з урахуванням специфiки функцiональних повноважень посадових осiб виконавчих органів ради.

Iспит складатиметься письмово державною мовою за екзаменацiйними бiлетами, якi пропонуватимуться кандидату на його вибір i вiдкриватимуться у його присутностi. На підготовку до відповіді майбутні посадовці матимуть 60 хвилин.

Відповіді кандидатів оцінюватиме конкурсна комісія шляхом додавання балів за кожну правильну. Аби скласти іспит кандидатам доведеться набрати не менше 50% вiд максимальної суми балiв. Конкурсна комiсiя буде утворена розпорядженням мiського голови.

Згідно документу, до переліку питань, які майбутні посадовці повинні вивчити до іспиту, включено 871 питання.