Крім Ігоря Шишки НАБУ затримало начальницю відділу техзабезпечення обласної лікарні

470

Опубліковано: 8 Серпня 2017

Першого серпня затримано начальника відділу матеріально-технічного забезпечення Запорізької обласної лікарні. Цього ж дня особі повідомлено про підозру у службовому підробленні і зловживанні службовим становищем. 7 серпня Солом’янський районний суд Києва обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Про це Громадському ТБ Запоріжжя повідомила прес-служба НАБУ у відповіді на інфозапит.

В рамках цього ж розслідування затримано головного лікаря Запорізької обласної лікарні. Того ж дня йому повідомлено про підозру.

За версією слідства, підозрювані у змові зі службовими особами ТОВ у 2012 році організували проведення незаконної процедури закупівлі автомобілів швидкої медичної допомоги. В результаті для потреб очолюваного ним комунального медичного закладу за бюджетні кошти було придбано 26 одиниць легкових спеціальних автомобілів, комплектація та технічні параметри яких не відповідали вимогам стандартів України. Також, за версією слідства, внаслідок цих дій державі було завдано збитків на загальну суму 13 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що Ігор Шишка вже повернувся до роботи в обллікарні.

Крім цього, Ігор Шишка замішаний в іншій корупційній справі – закупівлі унікального діагностичного апарату за 25 мільйонів:

Крім цього дивіться ексклюзивне інтерв’ю з головним лікарем обласної клінічної лікарні Ігорем Шишкою: