Крематорій, сніданки для школярів і реконструкція вокзалу, – ТОП-5 свіжих петицій

359

Опубліковано: 30 Січня 2017

За перший місяць роботи сервісу електронних петицій до запорізької влади городянами було подано понад дві сотні звернень. Протягом січня Громадське ТБ Запоріжжя публікувало найактуальніші з них. За останній тиждень перелік поповнився наступними пропозиціями городян:

1. Будівництво крематорію

Наразі на сайті зареєстровано одразу дві петиції щодо будівництва крематорію у Запоріжжі. Одна з них зібрала 189 підписів, друга – 179. Суть обох – необхідність зведення крематорію з метою економії землі, а також більш екологічного методу поховання померлих.

 

2. Безкоштовні сніданки для школярів – 162 підписи

з 1 лютого цього року міська влада не сплачуватиме вартість сніданків для учнів молодшої школи. Авторка звернення просить міського голову знайти кошти для надання школярам повноцінного сніданку за кошти міського бюджету

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

 

3. Молодіжні кредити на житло – 109 підписів

Ініціатор петиції пропонує змінити умови надання молодіжних кредитів на житло. Згідно із пропозицією кредит має надаватися строком не більше 30 років, вартість житла має відповідати ринковим цінам, а молода сім’я має право на пільги у зв’язку із народженням дитини.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

4. Пільговий проїзд для учнів

Дві петиції на сайті стосуються пільгового проїзду для учнів. Одна з них зібрала 107 підписів та передбачає знижку в розмірі 50% на проїзд в громадському транспорті для школярів та студентів. Друга половина вартості проїзду компенсуватиметься за рахунок міського бюджету. Друга петиція зібрала 67 підписів та передбачає безкоштовний проїзд для школярів.

5. Реконструкція вокзалу та площі

На сайті електронних петицій зареєстровано два звернення. Перше стосується реконструкції обох залізничних вокзалів у Запоріжжі та зібрало 88 підписів. Друга петиція пропонує провести реконструкцію Привокзальної площі на “Запоріжжя-І” та містить її детальний опис.

 

Читайте також:

Велоінфраструктура, зниження тарифів та маршрут з Кічкаса по Соборному, – ТОП-5 електронних петицій до міської влади
Від громадських вбиралень до знесення бордюрів: ТОП-5 свіжих петицій до запорізької влади

 

Сміттєпереробний завод, проспект без реклами і оглядове колесо, – ТОП-5 свіжих петицій