КП “Водоканал” очолив екс-запоріжсталівець

338

Опубліковано: 30 Червня 2016

IMG_2371

Сьогодні, 30 червня, міський голова Володимир Буряк представив колективу підприємства нового директора КП «Водоканал» Олексія Нікіфорова. Розпорядження про його призначення міський голова підписав 29 червня. Про це повідомляє прес-служба мерії.

– Перед новопризначеним керівником і колективом КП «Водоканал» стоять серйозні завдання. Потрібно працювати над подальшим забезпеченням беззбитковості підприємства. Необхідно завершити проекти, розпочаті в минулі роки. Серед них хлораторна на ДВС №2, ремонт каналізаційних колекторів і багато іншого, – зазначив пан Буряк.

В свою чергу Олексій Нікіфоров наголосив, що одним з основних напрямків його роботи стане підвищення ефективності у всіх сферах діяльності підприємства. Зокрема, скорочення втрат води, зменшення витрат електроенергії,впровадження інвестиційних проектів, спрямованих на поліпшення якості води, вирішення екологічних питань.

Зазначимо, колишній генеральний директор КП «Водоканал» Сергій Басанський призначений першим заступником пана Нікіфорова.

Довідково:
Нікіфоров Олексій Вікторович народився в Запоріжжі. Вищу освіту здобув в Запорізькій державній інженерній академії за спеціальностями «теплоенергетика» і «менеджмент організацій (управління персоналом)». З 2000 по 2014 рік працював на комбінаті «Запоріжсталь», де пройшов шлях від слюсаря-ремонтника енергослужби до заступника начальника цеху. З 2014 по 2016 рік працював в компанії «Метінвест-СМЦ» (м.Кривий Ріг).

/Фото прес-служби мерії/