КП “Основаніє” поверне запоріжцям 6,5 млн грн переплачених коштів

423

Опубліковано: 29 Жовтня 2016

Багато запорожців отримали в жовтні дві платіжки про сплату послуг з обслуговування будинку та прибудинкової території. Одну – від КП «Наше місто», другу – від ліквідованого «Основаніє».

Т.в.о. директора «Основаніє» Сергій Ращепкін розповів, чому підприємство розіслало платіжки в жовтні. За його словами, в них міститься інформація не про оплату послуг, наданих у вересні, а перерахунок по роботах, виконаних КП «Основаніє» до 1 вересня.

– У вересні ми виставили рахунки за нормативним тарифом за послуги з обслуговування будинків та прибудинкової території, надані в серпні. Через місяць у нас традиційно проводиться перерахунок виконаних послуг. У частині будинків ми виконали більше робіт, ніж передбачено тарифом, в інших – менше. У платіжках, розісланих в жовтні, міститься інформація про зроблене перерахунку послуг за роботи, виконані до 1 вересня, – зазначив Сергій Ращепкін.

У тих будинках, де проведено менший обсяг робіт, в платіжках повідомляється про повернення переплачених грошей.

За словами Сергія Ращепкіна, всього КП «Основаніє» поверне запорожцям близько 6,5 мільйонів гривень як переплату за невиконані роботи. Ці гроші запорожці зможуть отримати в касі підприємства за адресою вул. Добролюбова, 23.

– Починаючи з листопада платіжки від ДКП «Підстава» отримуватимуть тільки ті запорожці, які мають перед нашим підприємством борги за минулі місяці за надані послуги з обслуговування будинку та прибудинкової території, – повідомив Сергій Ращепкін.