КП «Наше місто» через кібератаки не врахує в платіжках оплату за червень

298

Опубліковано: 7 Липня 2017

Внаслідок масової кібератаки, яка сталася в Україні 27 – 30 червня, були пошкоджені частина комп’ютерів установ-приймачів платежів за надані послуги ЖКГ, а саме: ПАТ «Укрпошта» та ПАТ «Державний ощадний банк України». Про це повідомляється на сайті КП «Наше місто»

У зв’язку з цим тимчасово обмежено надання щодо оплат, які були здійсненні мешканцями Запоріжжя у період атак. Нині фахівці зазначених компаній працюють над відновленням надання послуг у повному обсязі.

З метою своєчасного інформування населення щодо обсягів та вартості житлово-комунальних послуг, які буди надані в червні 2017 року, рахунки на сплату будуть сформовані без урахування оплат, які були здійснені споживачами через ПАТ «Укрпошта» та ПАТ «Державний ощадний банк України», починаючи з 27 червня 2017 року.

По завершенні відновлення роботи сервісів ця інформація з’явиться на особових рахунках запоріжців протягом липня 2017 року.

Для уточнення інформації абонентам пропонується звертатись до секторів по робі з абонентами, які розташовані у кожному районі Запоріжжя за телефонами, вказаними на сайті комунального підприємства «Наше місто».