КП «Наше місто» без конкурсу віддало 21 підряд фірмі, яка підозрюється у корупції

490

Опубліковано: 31 Січня 2017

КП “Наше місто” 26 та 27 січня уклало низку угод з TOB “Хортицький автошляхрембуд” загальною вартістю 2,4 млн грн. Про це повідомляє сайт «Наші гроші. Запоріжжя».

Відтак, фірма отримала 21 підряд на поточні ремонти житлових будинків. Підряди отримані без проведення конкурсних процедур, а у “Прозоро” опубліковані лише звіти про укладання договорів.

Фірма почала отримувати держпідряди лише з 2016 року, хоча зареєстрована у 2001 році. Загалом на цей час вона отримала замовлень на 15,13 млн грн. Більшість з підрядів TOB “Хортицький автошляхрембуд” отримало від КП “Наше місто” і всі без винятків без застосування конкурсних процедур.

Лише один підряд фірма отримала за результатами тендеру ще за старим законом “Про здійснення державних закупівель” – від районної адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району на поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів вартістю 3,47 млн грн.

Стосовно цього тендеру Запорізька місцева прокуратура №3 розслідує кримінальне провадження про незаконну перемогу підприємства у тендері.

ТОВ “Хортицький Автошляхрембуд” належить Петру Горобцю, Олегу Кучеру та Ігору Танцюрі. Всі троє разом з Сергієм Кондратюком є співвласниками фірми “Запорожградтранс”, яка обслуговує деякі маршрути громадського транспорту.
“Запорожградтранс” зайшло на ринок перевезень у 2012 року і фірму відносили до сфери впливу тодішнього “смотрящего” Євгена Анісімова. В минулому році в суді вже підтвердилося, що Кондратюк був підставною особою від структур Анісімова для контролю над ринком перевезень.

Петро Горобець був директором “Запорожградтрансу” і на місцевих виборах 2015 року безуспішно балотувався до Запорізької міської ради від партії “Офіцерський корпус”.