КП «Наше місто» без конкурсів віддало фірмі з орбіти “Метінвесту” 5 млн грн на ремонт будинків

345

Опубліковано: 20 Лютого 2017

КП “Наше місто” протягом 20 січня – 13 лютого уклало низку угод з ТОВ “Смарттек” на ремонт будинків загальною вартістю 1,86 млн грн. Відповідна інформація оприлюднена у системі електронних закупівель “Прозоро”, передає сайт «Наші гроші. Запоріжжя».

Відтак, укладено 19 угод без проведення конкурсних процедур. Також “Наше місто” у 2016 році 48-ми угодами замовило “Смарттек” ремонтних робіт на суму 3,35 млн грн також без проведення конкурсних процедур.

ТОВ “Смарттек” нині зареєстроване в Запоріжжі і належить донеччанину Олександру Щербині. Раніше фірма також була зареєстрована у Донецьку.

На сайті фірми вказується серед інших клієнтів, також “Метінвест” Ріната Ахметова та стадіон “Донбас Арена”. Окрім цього “Смарттек” виконувало низку робіт на металургійному комбінаті “Запоріжсталь”, також з групи Ахметова.

На сайтах пошуку робітників у “Смарттек” контактною особою вказується Дарина Абраменко. Вона ж підшукувала кадри для фірми “Системний інноваційний сервіс”, яка минулого року отримала підряд вартістю 7,3 млн грн на будівництво оперативно-диспетчерської служби швидкої допомоги. “СІС” отримало у 2016 році 20 дрібних підрядів від КП “Наше місто” на суму 1,31 млн грн. “Системний інноваційний сервіс” також є підрядником “Запоріжсталі”.

Нагадаємо, у 2015 році мером Запоріжжя обрано головного інженера комбінату “Запоріжсталь” Володимира Буряка. КП “Наше місто” очолює Олександр Ніколаєнко – колишній головний енергетик ПАТ “Запоріжвогнетрив” з групи “Метінвест” Ріната Ахметова.

Отримані фірмою “Смарттек” підряди від КП “Наше місто” можна подивитись на «Наші гроші. Запоріжжя».