Костянтин Бриль натякнув на участь депутата у сьогоднішніх обшуках НАБУ

481

Опубліковано: 16 Березня 2017

Голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль, коментуючи сьогоднішні обшуки співробітниками НАБУ в його кабінеті, не виключив, що справа ініційована за участю одного з народних депутатів.

Також він додав, що НАБУ перевіряє його розпорядження “щодо законності проведення заходу “Урожай-2016”, “чим він був обумовлений”, та “чим була викликана необхідність відмінити рішення одного з голів району”.

Бриль додав, що справа, в рамках якої проведені обшуки” стосується земельної оборудки за участі працівників місцевого управління Держегеокадастру та співробітників Запорізької ОДА.

Найбільшим критиком Костянтина Бриля серед народних депутатів є Вадим Кривохатько, відомий останнім часом за скандалами у Держегеокадастрі.
Відоме також розпорядження Костянтина Бриля, що відмінило інше розпорядження голови Вільнянського району щодо перерозподілу кількох сотен гектарів сільськогосподарських земель Дружелюбівської колонії.

Вільнянський район входить до мажоритарного округу, за яким обирався Кривохатько, відомий до обрання фермерською діяльністю.

У своєму дописі у Facebook Костянтин Бриль, коментуючи обшуки, зазначив, що його “опонентам зарано радіти, адже я особисто зацікавлений у об’єктивних результатах розслідування”.