Короткометражка запорізького підлітка отримала гран-прі міжнародного фестивалю

274

Опубліковано: 6 Грудня 2016

За підтримки проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні», на базі Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді реалізується модель Центру відвідувань для неповнолітніх в конфлікті з законом.

Одним з напрямків роботи з такими підлітками в цьому році став п’ятиденний тренінг з навчання навичкам створення однохвилинних відеофільмів. Завдяки професійній відеоапаратури, яку надали організатори проекту, і підтримці досвідчених відеохудожників, хлопці навчилися знімати короткометражні ролики про себе, в відеообрази розповіли свою життєву історію.

Разом з іншими хлопцями учасником тренінгу став і сімнадцятирічний Артур. Ролик, знятий Артуром, нарівні з іншими роботами більш ніж зі ста країн світу, став учасником міжнародного фестивалю Одна хвилина Молодший, який проходив в листопаді 2016 року в Амстердамі (Голландія).

Історія запорізького підлітка і його бажання змінити своє життя в кращу сторону, ставши на шлях виправлення, до глибини душі зворушила членів журі. Нагородою за працю стали не тільки можливість цікавого закордонної подорожі, але і гран-прі фестивалю, а також подарована організаторами відеокамера.

За словами самого Артура, участь у фестивалі допомогло йому подивитися на наслідки своїх негативних вчинків і необачно прийнятих рішень очима глядача. Юнак сподівається, що відкритий показ відеороликів, знятих учасниками фестивалю, дозволить багатьом хлопцям уникнути можливих помилок і знизить рівень правопорушень серед неповнолітніх.