Констянтин Грубич презентував в Запоріжжі свою книгу «Смачна країна»

556

Опубліковано: 28 Лютого 2016

Вчора, 27 лютого, о 18:00 у ресторані Fishcafe відбулась презентація нової книжки Костянтина Грубича “Смачна країна” із приготуванням і дегустацією страви “Короп по-селянськи”.

ART_4905

Відомий телеведучий та знавець продукції зі знаком якості Костянтин Грубич побував у всіх регіонах України, де готував і смакував страви, притаманні саме цій місцевості. Саме тому, по словам Констянтина, кожна зі страв у книзі “Смачна країна” має свою історію, унікальну рецептуру та нагадує про добрих людей, які доклалися до її творення. Крім того, всі страви супроводжують додаткові поради та спеціальні секрети від автора – як найкраще готувати і з чим подавати ту чи іншу страву.

ART_4845

Презентація відбулась в межах Офіційного старту Запорізької книжкової толоки. Щомісяця під брендом фестивалю проходитимуть презентації, майстер-класи, виставки, автограф-сесії, концерти та перфоманси. А завершиться цей період триденним літературним фестивалем і книжковим ярмарком. Більше про Толоку і всі заходи можна дізнатись на офіційному сайті – toloka.net

фото: Запорізька книжкова толока