В Запорізькій області готові увімкнути опалення

430

Опубліковано: 11 Жовтня 2016

Опалювальний сезон у Запорізькій області може початись вже наступного тижня, за умови, якщо середня добова температура повітря становитиме 8 градусів тепла та нижче протягом трьох діб. Про це повідомляється на сайті Запорізької ОДА.

За інформацією Департаменту житлово-комунального господарства і будівництва облдержадміністрації, на сьогодні  роботи з підготовки об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду завершено в повному обсязі. Всього підготовлено 556 шкіл, 383 дитячих садка та 71 лікарня, що становить 100 %. Рівень готовності житлового фонду теж становить 100%.

За прогнозами, до 8 градусів тепла температура опуститься у четвер, 13 жовтня. Якщо температура триматиметься на цьому рівні в п’ятницю та суботу, вже з понеділка почнуть опалювання.

Нагадаємо, що минулого року в Запоріжжі опалювальний сезон було розпочато 11 жовтня. 13 жовтня головою облдержадміністрації було видано розпорядження «Про початок та проходження опалювального сезону 2015/2016 року в населених пунктах області».