Комунальники замовили ремонт підприємцю з номером сепаратистки з Мелітополя

636

Опубліковано: 15 Травня 2018

КП “Житломасив” Мелітопольської міської ради 12 травня уклало угоду з ФОП Ходоренко Євген Миколайович на капітальний ремонт спортивного майданчика вартістю 154 тис. грн. Про це повідомляють “Наші гроші. Запоріжжя” із посиланням на систему електронних закупівель “Прозоро“.

Відтак, підприємець має підготувати основу та улаштувати огородження майданчика, встановити спортивне обладнання.

Євген Ходоренко зареєструвався як підприємець лише місяць тому і це перше отримане ним замовлення. У його контактних даних було вказано номер +38 (097) 474-69-22, який використовує у своїх постах група “Безсмертний полк Мелітополя” та лідер мелітопольського “Антимайдану” Катерина Уманець, яка і зареєструвала ГО “Воєнно-історичний клуб “Безсмертний полк”. Уманець була координатором мітингу дворічної давності в Запоріжжі проти знесення пам’ятника Леніну, виступає на російському телебаченні і одного разу там же розповідала, що за проїзд в громадському транспорті Мелітополя платять сіллю – бо всі дуже збідніли.

У якості контактної особи підприємця в системі “Прозоро” вказано Тараса Генова. Особа з таким іменем була депутатом Мелітопільської міськради від КПУ, яка наразі є лідером Мелітопільської міської организації “Союз Лівих Сил”. І подекуди саме за “СЛС” агітує Уманець.

Зазначимо, угоду уклали без проведення конкурсних процедур. Відтак, контактні дані учасника вказують саме представники КП “Житломасив”.

Зазначимо, часто акції під гаслами “Безсмертного полку” називають пропагандистськими акціями зі сторони Російської Федерації.