Комунальні послуги запоріжцям з 1 вересня замість “Основанія” надаватиме КП “Наше місто”

875

Опубліковано: 24 Червня 2016

Вже з 1 вересня цього року комунальні послуги городянам замість збанкрутілого КП “Основаніє” надаватиме КП “Наше місто”. Про це журналісти Громадського ТБ Запоріжжя з’ясували в ході засідання виконкому Запорізької міськради. Члени виконкому прийняли рішення «Про визначення виконавця житлово-комунальних послуг», у відповідності з яким з 1 вересня 2016 року КП “Наше місто” визначено виконавцем послуг у сфері ЖКГ з утримання будинків та споруд, а також прибудинкових територій.
Як розповіла заступниця директора департаменту ЖКГ Олена Матказіна, на сьогодні МКП «Основаніє» опинилось у складному фінансовому становищі, накопичивши за попередні роки чималі борги. В результаті ця структура фактично не може надавати якісні послуги з обслуговування будинків та прибудинкових територій.
На разі фахівці департаменту підготували проект рішення, який надасть право КП «Наше місто» надавати послуги з обслуговування будинків.
– На данный момент счета ГКП «Основание» арестованы, у предприятия накоплены огромные долги. Уже в ближайшее время мы можем столкнуться с ситуацией, что фактически некому будет убирать дворы, обслуживать жилой фонд – зазначила заступниця міського голови Валентина Малиш.
У свою чергу міський голова Володимир Буряк заявив, що нині повноваження з обслуговування будинків та прибудинкових територій передано до КП “Наше місто”.
– Это позволит нам избежать коллапса в сфере обслуживания жилого фонда, который может произойти в результате неэффективности ГКП «Основание», – сказал пан Буряк.