Опубліковано: 8 Лютого 2017

Як повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, за перший місяць роботи на сайті електронних петицій з’явилося біля 250 звернень. Щотижня ми готуємо свіжу добірку найактуальніших з них. Цього тижня журналісти Громадського ТБ Запоріжжя обрали наступні.

1. Заборона продажу алкоголю – 123 підписи

Автор петиції пропонує міській владі заборонити продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території міста Запоріжжя в період з 22:00 до 08:00 для всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю такими напоями, крім закладів ресторанного і швидкого харчування.
ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ
2. Вільний WI-FI – 72 підписи

Зверненням пропонується міській владі організувати безкоштовний доступ до інтернету за технологією WI-FI в парках міста Запоріжжя, на головних зупинках міста та вулицях, щоб запорожці більш частіше дозволяли собі читати новини, моніторити соцмережі та пошту, а також дивитися відео або проводити відеочат чи стрім.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

3. Городи на дахах будинків
– 52 підписи

Автор петиції пропонує здавати в оренду плоскі дахи під “зелене” будівництво. “На сьогоднішній день створення експлуатованих покрівель в місті набирає величезну популярність, так як на порядок підвищує якість, комфорт і екологічність нерухомості, сприяючи її успішної капіталізації тим більше в період кризи”, – впевнений він.
ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

 

4. Доступ до інформації – 44 підписи

З метою виконання норм “Закону інформації”, а також участі громадян у житті міста автор просить забезпечити нормальний доступ до статистичних даних – від щоденної (щотижневої) розсилки або розміщення в інтернеті у вигляді файлів у форматі Excell (як мінімум) до організації на піддомені сайту міськради банку даних. Це дозволить громадянам реалізувати свої права на доступ до інформації, а проактивним громадянам і громадським організаціям створювати інформаційні ресурси (без витрат з боку міського бюджету) з різною аналітикою по життєдіяльності міста.
ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

5. Комфортні зупинки
– 32 підписи

Автор петиції пропонує дослідити можливість облаштування зупинок з приміщеннями підвищеного комфорту на випадок низьких температур та літньої спеки.
ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

Читайте також:

Крематорій, сніданки для школярів і реконструкція вокзалу, – ТОП-5 свіжих петицій
Велоінфраструктура, зниження тарифів та маршрут з Кічкаса по Соборному, – ТОП-5 електронних петицій до міської влади
Від громадських вбиралень до знесення бордюрів: ТОП-5 свіжих петицій до запорізької влади

Сміттєпереробний завод, проспект без реклами і оглядове колесо, – ТОП-5 свіжих петицій