Київські інженери розпочали монтаж оновленого годинника на бул. Шевченка, – фото

487

Опубліковано: 6 Жовтня 2016

Сьогодні, 6 жовтня, у Запоріжжі замінять годинник на бульварі Шевченка. Задля цього з столиці приїхали інженери Київського годинникового заводу. Власне, вони й привезли нове начиння та циферблати для годинника закоханих.

Наразі триває підготовка до демонтажу старих елементів. Допомагатимуть київським спеціалістам місцеві комунальники – працівники КП “Титан”.

Як повідомив журналістам Громадського ТБ Запоріжжя директор департаменту фасадних та вуличних годинників Київського годинникового заводу Ігор Сухомлінов, оновлений циферблат матиме новий дизайн та підсвічуватиметься у темний час, а в самому годиннику замінять всі механізми. Також годинник закоханих отримає нову аудіосистему – мелодія з кінофільму “Весна на Зарічній вулиці” залишиться, проте, звучатиме в новому аранжуванні.

– Годинник зроблено за останнім словом техніки, всі функції – автоматизовано. Підствітка включатиметься автоматично із настанням сутінків, всі звуки- бій, чверті та мелодії – також автоматичні. Є функція переходу на літній та зимовий час, а також можливість коригування часу за допомогою GPS.

Роботи із заміни годинника планують завершити вже сьогодні. Нагадаємо, Запорізька міська рада витратила на реконструкцію годинника 298 тис. грн. Востаннє він ремонтувався у 2003 році.