Керівництво «Мотор Січ» підозрюють у завищені цін на держзамовленнях

646

Опубліковано: 21 Липня 2017

Проти підприємства «Мотор Січ» порушено кілька кримінальних проваджень, які розслідують ГПУ і СБУ про це заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає сайт «Цензор.НЕТ»

“Щодо підприємства “Мотор Січ” є кілька кримінальних проваджень. Одне з них веде Служба безпеки України, і воно зводиться до того, що велика частина акцій, які були раніше виведені на офшорні компанії, у власність була передана в невстановленому законодавством порядку”, – сказав він.

За його словами, підприємства оборонного комплексу, до яких належить “Мотор Січ”, повинні погоджувати відчуження своїх акцій із відповідними державними установами, а, на думку слідства, цього зроблено не було.

Луценко також розповів, що Генпрокуратура проводить перевірку ймовірного розкрадання державних коштів під час виконання підприємством державного оборонного замовлення. “Ідеться про ймовірне завищення цін на двигуни і надалі виведення коштів через фіктивні структури, в тому числі через використання так званих сміттєвих акцій”, – пояснив він.

За словами Генпрокурора, протягом місяця будуть проводитися обшуки, експертизи і потім ГПУ зможе вийти на оголошення підозри.

Нагадаємо, що раніше ГПУ повідомляло, що менеджмент «Мотор Січі» підозрюють у привласненні 350 млн грн