Касир, банкір та заводчанин: хто змінив професію заради роботи в Національній поліції (ВІДЕО)

344

Опубліковано: 22 Лютого 2016

Сьогодні, 22 лютого розпочався третій тиждень навчання патрульних поліцейських, які вже у квітні стануть на охорону порядку у Запоріжжі. Тому журналісти Громадського ТБ Запоріжжя вирішили дізнатися хто пішов до лав правоохоронців та з яким настроєм крокують на заняття майбутні патрульні. Серед натовпу студентів нам зустрілися банкір, касир супермаркету, працівник заводу, працівниця військомату, продавець-консультант, матір у декретній відпустці, юрист та, звісно, колишні міліціонери.

Як розповіли журналістам Громадського ТБ Запоріжжя в навчальному центрі, кожен четвертий майбутній патрульний – дівчина. Наразі 62 викладача з різних міст України навчають 403 майбутніх патрульних у Запорізькому навчальному центрі з підготовки поліцейських, ще майже 140 запорізьких студентів проходять навчання у Дніпропетровську.

Як виявилось, сьогодні за розкладом на студентів чекали чотири пари з тактичної підготовки. Запізнюватися та прогулювати заняття – суворо заборонено.

Зокрема, шикування та перекличка розпочинаються о 8:15, а уроки о 8:30. Тривають заняття іноді і до 19 години шість днів на тиждень. За відвідування впродовж дня слідкують викладачі центру.

Як раніше зазначала координатор навчального процесу Анна Дунаєва, за вісім тижнів майбутні патрульні мають опанувати 36 дисциплін, як теоретичних, пов’язаних з адміністративно-правовими питаннями, так і практичних – вогневу та тактичну підготовку. Викладають дисципліни п’ятдесят викладачів, яких також відбирали за спеціальним конкурсом. Крім цього молодь навчатимуть діловому спілкуванню та стійкості у стресових ситуаціях.