Карта АТО за 29 грудня

228

Опубліковано: 30 Грудня 2015

29-121

Тиша на Луганському напрямку та загострення ситуації на Донецькому, обстріли поблизу Чермалика – так у зоні АТО пройшла вчорашня доба, 29 грудня.

Луганський напрямок

Вчора бойові дії не велися. Водночас поблизу с. Красна Талівка було зафіксовано політ ворожого БПЛА на висоті 1000 м. Також прикордонники Луганщини під час несення служби спостерігали за польотом російського літака, який здійснював політ на суміжній території вздовж лінії російсько-українського кордону.

Донецький напрямок

На Світлодарській дузі вчора обстановка дещо загострилася. Протягом дня противник неодноразово порушив режим тиші поблизу сел. Луганське. Активно працюють ворожі снайпери.

Поблизу Горлівки ситуація також залишається неспокійною. Між Зайцевим та Гладосовим вчора відбулося бойове зіткнення сил АТО з загоном противника чисельністю до 15 осіб. Окрім цього, ворожі провокації зафіксовано у Майорську, Кодемі, Шумах та Новгородському.

Поблизу Донецького аеропорту також тривають бойові дії низької інтенсивності. У Пісках відбувся нетривалий мінометний обстріл з боку НЗФ та низка інших провокацій. Окрім цього, противник порушив режим тиші південніше Авдіївки та східніше Опитного.

Маріупольський напрямок

Противник порушив режим тиші поблизу Чермалика. Близько півгодини бойовики вели вогонь з гранатометів, засівши на протилежному березі Кальміуса. Обстріл був прицільним.

Такі факти оприлюднив сьогодні на традиційному щоденному брифінгу речник адміністрації Президента України з питань АТО полковник Олександр Мотузяник, передає прес-центр РНБО.

За минулу добу внаслідок бойових дій загиблих серед українських військовослужбовців немає, 1 – було поранено.