Карта АТО за 28 грудня

255

Опубліковано: 29 Грудня 2015

28-121

Вчора, 28 грудня, ситуація в зоні АТО стала дещо спокійнішою. Про це повідомляє прес-центр РНБО.За минулу добу внаслідок бойових дій жоден український військовослужбовець не загинув і не був поранений. Як розповів сьогодні на брифінгу речник адміністрації Президента України з питань АТО полковник Андрій Лисенко, також не було зафіксовано жодного епізоду застосування важкого озброєння з боку противника.

Луганський напрямок

Вчора бойові дії не велися.

Донецький напрямок

На Світлодарській дузі вчора відбулося кілька короткотривалих провокацій ворога у Троїцькому та Луганському. При цьому бойовики застосували гранатомети та кулемети.

В околицях Горлівки – аналогічна обстановка. Бойовики порушили режим тиші у Майорську та Новгородському. Південніше, поблизу сел. Новоселівка Друга відбулося бойове зіткнення між окупантами та силами АТО. Після півгодинного бою ворог відступив.

В районі Донецького аеропорту обстановка незмінна. Найбільшу кількість ворожих провокацій зафіксовано у Пісках. Окрім цього, бойовики обстрілювали наших військових, що тримають оборону на південь від Авдіївки та східніше Опитного.

Маріупольський напрямок

Неспокійно було лише у Широкиному, де близько 20 хвилин ішла перестрілка між бойовиками та українськими військовими.

Також в районі Маріуполя на висоті близько 1000 м було виявлено БПЛА противника.