Громадський діяч вимагав хабар за дозвіл на роботу бази відпочинку, – фото

324

Опубліковано: 29 Травня 2017

На Запоріжжі поліцейські і співробітники прокуратури затримали керівника однієї із громадських організацій під час отримання хабаря. Про це повідомляється на сторінці у соцмережі поліції Запоріжжя.

35-річний громадський діяч скористався тим, що перебував у комісії по контролю за готовністю баз відпочинку до курортного сезону. Він вимагав від керівника однієї з баз у Кирилівці 1000 доларів за те, щоб його база безперешкодно відкрилася та працювала протягом літа. За словами зловмисника, гроші були призначені для передачі відповідальному посадовцеві з обласної державної адміністрації.

28 травня правоохоронці затримали хабарника на гарячому, під час отримання першої частини неправомірної вигоди розміром 500 доларів.

Триває досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу України (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Вирішується питання щодо обрання стосовно затриманого запобіжного заходу.