Громадські слухання щодо генерального плану Запоріжжя, – наживо

388

Опубліковано: 20 Квітня 2017

Сьогодні, 20 квітня з 11 ранку у кіноконцертному залі ім. Довженка відбуваються громадські слухання «Розгляд проекту внесення змін до генерального плану м. Запоріжжя і прийняття його за основу для продовження процедури його розробки і узгодження відповідно до вимог діючого законодавствcтва».
Як повідомляють кореспонденти Громадського ТБ Запоріжжя з місця події, у залі – повний аншлаг. До обговорення долучились представники громадських організацій, посадовці та пересічні городяни.
Генеральний план Запоріжжябув затверджений 2004 року. Як пояснює міська влада, відтоді у Запоріжжі відбулись значні зміни і план потребує коригування. Минулого року за дорученням міського голови було підготовлено проект змін до Генплану, який на даний час проходить етап громадських обговорень.
У мерії необхідність внесення змін до Генплану пояснюють швидким розвитком малого та середнього бізнесу, а також земельними потребами для учасників АТО . Крім того, планується передбачити можливість для розвитку транспортної інфраструктури, багатоповерхової житлової забудови.
Ініціатори змін до плану Запоріжжя наголошують також на підвищенні інвестиційної привабливості міста, якої можна буде досягти.

Наступним етапом після громадських слухань буде державна експертиза. А потім проект змін мають проголосувати депутати міської ради.
При обговоренні плану, як зазначив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, “запоріжці мають можливість внести свої пропозиції та доповнення до документа, і міська влада максимально врахує пропозиції городян”.