Громадська організація запорозьких чиновників намагається приватизувати 146 «квадратів» по вулиці Гоголя

622

Опубліковано: 22 Лютого 2018

28 лютого на сесію міськради винесуть питання про малу приватизацію комунальних приміщень приватними підприємцями. Список складається з трьох об’єктів. Один з них знаходиться за адресою вул. Гоголя, 143, зараз там гуртожиток. Громадська організація «Запорожкультпроект» хоче приватизувати приміщення на першому поверсі. Мотивується це тим, що за час оренди вони значно покращили стан приміщення на суму 131 тис. грн. Організація створена в червні 2015 року, належить Катерині Лебединської та Івану Ляшенко. Директор ГО – Лебединський Максим Анатолійович. Про це повідомляють журналісти Центру журналістських розслідувань.

У міській владі є подружжя Лебединських. Катерина Ігорівна працює в Департаменті архітектури і містобудування головним спеціалістом відділу планування – в її декларації якраз значиться чоловіком Максим Лебединський. У декларації Лебединської вказані частки в донецьких квартирах, а в даних громадської організації в держреєстрі у Лебединської теж вказується донецька прописка. Ще одна уродженка нині окупованих територій Ольга Макєєва, яка раніше працювала в Департаменті архітектури разом з Лебединською, зазначила в своїй декларації членство в даній організації .

При цьому, чоловік Лебединської не вказав для декларації юрособу де він працює. Але в міському Управлінні капітального будівництва Лебединський Максим Анатолійович якраз керує тендерним комітетом.

Проект рішення депутати розглянули на комісії із земельних питань 21 лютого. Перед цим вони виїжджали на об’єкти. Питання розглядалося в комплексі, разом з ще двома об’єктами, і було прийнято рішення винести його на сесію. При цьому, в інтернеті і в соціальних мережах зокрема ніякої інформації про діяльність даної громадської організації знайти не вдалося.

Гуртожиток на Гоголя, 143 має не дуже процвітаючий вигляд – з працюючих на першому поверсі «нежитлових площ» журналісти знайшли тільки наливайку, все інше закрито.