ГПУ відкрила ще одне провадження на мера Запоріжжя – УП

197

Опубліковано: 1 Лютого 2016

Органи прокуратури розпочали ще одне провадження щодо міського голови Запоріжжя Володимира Буряка. Про це повідомляють журналісти видання “Українська правда” з посиланням на прокурора Генеральної прокуратури Владислава Куценка. Провадження відкрито за статтею 172 Кримінального кодексу – грубе порушення законодавства про працю і стосується незаконного звільнення з посади директора департаменту ЖКГ Валерія Безлепкіна, що, на думку органів прокуратури, є грубим порушенням трудового законодавства, пояснив Куценко.

У разі доведення провини міському голові Запоріжжя Володимиру Буряку загрожують виправні роботи на термін до двох років із забороною обіймати посаду мера до 3-х років. Куценко також зазначив, що за аналогічне правопорушення органами прокуратури вже спрямовано до суду обвинувальний акт стосовно попередника Буряка – Олександра Сіна, досудове слідство стосовно цього провадження нині завершено.

Як повідомлялося раніше, Генеральна прокуратура також підозрює мера Запоріжжя Володимира Буряка і завод Ахметова в оборудці на 150 мільйонів гривень.