ГПУ оприлюднила телефонні розмови нібито кураторів запорізького антимайдану, – аудіо

312

Опубліковано: 23 Серпня 2016

Вчора, 22 серпня, ГПУ опублікувала аудіозапис перемовин нібито екс-радника президента РФ Глазьєва Сергія Юрійовича з нібито організаторами акцій, спрямованих на насильне повалення чинної влади в Україні.

За словами ГПУ, 1 березня 2014 року Глазьєв зателефонував невстановленій особі на ім’я Анатолій Петрович та дав йому вказівки до захоплення органів державної влади для забезпечення вторгнення збройних сил РФ.

“Алло, Анатолію Петровичу, привіт! … А Запоріжжя, що, мовчить, куди вони ділися? Ми точно знаємо, що у нього півтори тисячі людей. Де вони, де козаки?

… я маю доручення всіх підіймати, підіймати народ. Народ повинен зібратися на площі, вимагати звернутися до Росії за допомогою проти бандерівців.

Спеціально навчені люди повинні бандерівців вибивати із будівлі облради, а потім повинні зібрати облраду, створити орган виконавчої влади. Виконком обласний, йому передати виконавчу владу, підпорядкувати міліцію.

У мене пряме доручення керівництва — підіймати людей на Україні, там, де ми можемо. Значить потрібно виводити людей на вулиці, робити як в Харкові, робити за зразком, і, якомога скоріше.

Тому що ти бачиш вже президент указ підписав, операція пішла, вже тут повідомляють, що вже військові висуваються. Чого вини сидять?

Ми ж не можемо силою це робити, ми ж використовуємо силу тільки для підтримки народу, не більше. А якщо народу немає, то яка там може бути підтримка?

Слухай, ну скажи йому, що ця розмова дуже серйозна йде, про долю країни, і відповідно війна іде”, – йдеться в аудіозаписі.