Головному лікарю обллікарні Ігорю Шишці скасовано підозру, – НАБУ

297

Опубліковано: 4 Серпня 2016

Головному лікарю ЗОКБ Ігорю Шишці скасовано підозру у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.27,ч.5 ст.191 (Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою), ч.3 ст.27, ч.2 ст.28, ч.1 ст.366 (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів) КК України. Про це йдеться у відповіді Національного Антикорупційного Бюро на запит Павла Власюка, який є адвокатом Шишки.
Станом на 18.07.16 Ігор Шишка має статус свідка.
набу

Нагадаємо, навесні цього року у Запоріжжі вибухнув скандал навколо закупівлі обллікарнею коштовного ангіографа, на придбання якого з бюджету було виділено близько 25 мільйонів гривень. Тоді з’явилась інформація, що головного лікаря Запорізької обласної клінічної лікарні Ігоря Шишку підозрюють у присвоєнні бюджетних коштів.

У липні Ігор Шишка дав ексклюзивне інтерв’ю Громадському ТБ Запоріжжя, в ході якого відповів на запитання наших журналістів стосовно: скандалу із закупівлею ангіографа, повідомлення про підозру і нюансів щодо його вручення, звинувачень з боку нардепа Вадима Кривохатька і давнє з ним знайомство, стосунки очільника медзакладу з головою ОДА та облради, ситуацію всередині колективу лікарні, а також знайдених під час обшуків в робочому кабінеті грошей.