Головний поліцейський Запоріжжя має 4 тисячі доларів та дві ікони, решта у дружини, – декларація

492

Опубліковано: 23 Лютого 2017

Новопризначений голова ГУНП в Запорізькій області Олег Золотоноша оприлюднив електронну декларацію майна за 2016 рік. Згідно неї, головний поліцейський Запоріжжя володіє двома іконами та годинником ULYSSE NARDIN, надбаним ще у 2005 році, вдома – 4100 доларів готівки. Жодних корпоративних прав, цінних паперів, банківських рахунків у поліцейського немає.

Олег Золотоноша має дружину Тетяну та трьох доньок – Інну, Марію та Ольгу.

Тетяні та Інні належить будинок на 207 квадратних метрів, земельна ділянка такого ж розміру, та ще одна ділянка розміром 0,13 гектара.

Підвальний гараж у 17,6 квадратних метри належить, вочевидь матері, Людмилі Золотоноші. А Hyundai Accent 2011 року – дружині.

Задекларовані коштовності належать дружині та донці Ользі, у якої немає ані квартир, ані землі. У Марії також немає коштовнестей, адже, з огляду на отримання виплати на народження дитини, вона ще дуже маленька.

Також дружина головного запорізького поліцейського має квартиру в Києві – 113 квадратних метрів. Минулого року вона взяла позику у розмірі 1,2 мільйона гривень.

Олег Золотоноша був призначений на посаду начальника ГУНП в Запорізькій області 18 січня. Йому 35 років. До призначення він був першим проректором Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. До того працював в Управлінні боротьби з економічними злочинами ГУНП Дніпетровської області.