Головний онколог України звинуватив запорізький онкодиспансер в корупції, а владу – в бездіяльності

595

Опубліковано: 17 Травня 2016

Сьогодні, 17 травня, в Запоріжжі відбувся круглий стіл за участі медиків та представників місцевої влади щодо профілактики та діагностики онкозахворювань.

Головний онколог України, доктор медичних наук Олексій Ковальов звинуватив запорізький обласний онкологічний диспансер в корупції і зазначив, що влада не робить для подолання ситуації жодних кроків вже протягом трьох років. Заяву професор зробив на круглому столі з представниками влади і громадськості:

-Лікарня гине. І гине три роки поспіль. Наша влада дивиться на це і не застосовує жодних дій. Якщо ще пройде трішки часу – лікарню вже не підійняти. Треба термінові дії по ребрендингу і зміні нашого онкодиспансеру. Три роки тому це була провідна онкологічна клініка в Україні і сюди їхали лікуватися з усієї країни. Сьогодні я о 9-й ранку зайшов, а диспансер пустий. Хворі тікають з нього. І правильно роблять! Вони не хочуть лікуватися в закладі, який прогнив корупційно, – зазначив медик.

Також медик відзначив, що відвідав провідні онкологічні клініки України, як приватні, так і державні. Серед найуспішніших державних відзначив онкологічні диспансери Львова і Одеси.