Голос Коломойця за відвід землі ДТЕК не було враховано

337

Опубліковано: 30 Березня 2017

Депутат Запорізької міської ради від партії УКРОП Олег Коломоєць заявив, що голосував за рішення в цілому про надання дозволу ПАТ «ДТЕК Дніпроенего» на розробку проекту землеустрою щодо відведення 1,4 гектара землі, проте його голос не було зараховано з технічних причин.

До того ж Коломоєць прокоментував сварку у Facebook, яка виникла після публікації депутата від партії БПП Андрія Согоріна, який звинуватив укропівців в тому, що за їх участі компанія «ДТЕК Дніпроенерго», що належить Рінату Ахмєтову, отримала землю на березі Дніпра в Запоріжжі.

Аналогічно ситуацію прокоментувала і депутат УКРОПу Олена Сидєльнікова.

За їх словами ПАТ «ДТЕК Дніпроенего» вже користувався цією землею, маючи на ній споруди, а відвід землі збільшить податок, частина від якого піде в місцевий бюджет.

Водночас голова обласної організації УКРОПу Ярослав Грішин в розмові з нами заявив, що йшлося про рішення, в якому було понад 60 пунктів і було недоцільно через один пункт не голосувати за інші.

Щодо подальшої сварки у Facebook, в якій укропівці вдалися до образ та лайки, Грішин заявив «що критику сприймаємо».

Після цього Олег Коломоєць прокоментував заяви Андрія Согоріна так:

«Согорін – чистої води дебіл, несповна розуму. Це такий собі блазень. На мене компромату немає, і ніхто не може на мене його нарити і очорнити мене за якісь дії. Я щирий і відвертий з усіма. А Согорін давай розносити. Я виходив і не встиг йому поставити запитання, чи бачив він всі ті документи, чи знає про що йде мова. Дурак дураком. <…> У мене було бажання дати йому по пиці, щоб людина не почувалася безкарно.
Я натис кнопку під час голосування в цілому. А потім вже побачив, що мій голос не був зарахований. Технічно вийшло так».

На сесії Запорізької міської ради, що відбулася 29 березня, було затверджено проект рішення про надання понад 60 дозволів на розробку земельної документації. Один з них стосувався 1,4 гектара землі по вулиці Штурмовій в Запоріжжі, що тепер мають відійти ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго». Під час голосування депутат від БПП Андрій Согорін на своїй сторінці у Facebook заявив, що рішення було прийнято за допомогою депутатів фракції УКРОП. Згідно протоколу, «за» проголосували Олена Сидєльнікова та Сергій Балашов. Також рішення підтримали «Опозиційного блоку», «Нової політики», «Нашого краю». Фракції «Солідарності», «БПП», «Самопомочі» та «Батьківщини» рішення не підтримали.