Генштаб позбавив Віктора Межейка нагороди «За заслуги перед ЗСУ»

189

Опубліковано: 12 Грудня 2016

13769450_914117338711691_2213664750028518499_n

У Генеральному штабі ЗСУ анулювали наказ про нагородження екс-глави Запорізької облради Віктора Межейка. Про це повідомляє 061.

21 липня, екс-голова облради Віктор Межейко, якого суд визнав винним у силовому розгоні запорізького Євромайдану, був нагороджений нагрудним знаком «За заслуги перед Збройними Силами України», – про це на власній сторінці у соцмережі повідомив заступник начальника Східного територіального управління Військової служби правопорядку полковник Вадим Музюкін.

Межейко отримав нагороду “за вагомий внесок у розвиток та підтримку Збройних Сил України, а саме за всебічну підтримку новоствореної військової частини спеціального призначення «Сармат».

Нагадаємо, що Віктор Межейко наразі відбуває відстрочку перед тюремним ув’язненням на п’ять років, до якого його засудив Кіровський районний суд міста Кіровограда за організацію силового розгону Євромайдану у місті Запоріжжі.

Також відзначимо, що Віктор Межейко – один із трьох фігурантів справи розгону Майдану, але він єдиний, який опинився на лаві підсудних. Інший підозрюваний – екс-начальник обласного управління внутрішніх справ Володимир Серба втік із країни і був оголошений у міжнародний розшук. Третій фігурант – екс-губернатор Запорізької області Олександр Пеклушенко застрелився у власному домі.