Генерала Назарова засудили до семи років ув’язнення через збитий Іл-76

404

Опубліковано: 28 Березня 2017

Генерала Віктора Назарова визнали винним у недбалому ставленні до військової служби, внаслідок чого у червні 2014 року був збитий військовий транспортний літак Іл-76. У трагедії загинули 40 дніпровських десантників і 9 членів мелітопольської авіабригади. Про це повідомляє Громадське ТБ Дніпро.

27 березня, Павлоградський суд Дніпропетровської області засудив генерала до 7 років тюрми. До набрання чинності вироку суду пану Назарову залишили запобіжний захід у вигляді застави у 97 тисяч гривень.

Суд постановив, що Назаров, перебуваючи на посаді начальника штабу, першого заступника керівника АТО на території Донецької та Луганської областей знав, що аеродром Луганська перебував в оточенні противника, який регулярно здійснює його обстріл, і що противник має у своєму розпорядженні переносні ЗРК.

У рішенні суду вказано, що Назаров отримав інформацію про те, що літак можуть обстріляти.

Крім семи років тюрми, Віктор Назаров має відшкодувати державі близько 130 тисяч гривень, які було витрачено на досудові експертизи. Також суд постановив стягнути із Міноборони компенсацію родичам загиблих у розмірі по 500 тисяч гривень.

Нагадаємо, що у ніч із 13 на 14 червня терористи підбили військово-транспортний літак Повітряних сил Збройних сил України ІЛ-76, який заходив на посадку в аеропорту Луганськ. На борту було щонайменше 49 осіб, всі загибли.