ФСБ показали ще одного “кримського диверсанта” із Запоріжжя

165

Опубліковано: 12 Серпня 2016

Стало відомо ім’я ще однієї, вже третьої особи, затриманої ФСБ країни агресора РФ за підозрою в підготовці “терактів” в окупованому Росією Криму. Пише lb.ua.

Як повідомляє російське пропагандистське інформагентство ТАСС, його звуть Ридван Рустемович Сулейманов, 1989 року народження, житель Запоріжжя.

Чоловіка затримали 30 липня біля аеропорту Сімферополя, де він робив фотографії. Нібито це робилося на замовлення українського “куратора” на ім’я Павло Миколайович (прізвище невідоме) для визначення місць закладення вибухових пристроїв.

Пропагандистський канал “Росія 24” показав в ефірі відео допиту чоловіком, який назвав себе українцем, мешканцем Запоріжжя Сулеймановим Ридваном Рустеновичем. На відео він розповідає, що, нібито, у жовтні 2015 року його “завербували” на зарплату 3-4 тисячі гривень на місяць, та Його завданням було збирати інформацію на території Криму і передавати “куратору”.

edc0345-----------

Нагадаємо, ФСБ звинуватило жителя Запорізької області Євгена Панова у підготовці “теракта” в окупованому Криму. Президент Петро Порошенко, секретар РНБО Олександр Турчинов та МЗС України спростовують заяву Федеральної служби безпеки РФ, та називають ці звинувачення “черговою провокацією Кремля”.