ФК «Металург Запоріжжя» звинувачують у договірних матчах

603

Опубліковано: 23 Травня 2018


Вчора, 22 травня, завершилась спецоперація по припиненню діяльності злочинних груп, які організували систему “договірних” футбольних матчів. Незаконні дії зафіксовано у 35 футбольних клубах з десяти областей України. Противоправна діяльності задокументована і у ФК “Металург Запоріжжя”. Також порушення спостерігаються у ФК “Зоря”, луганського клубу, який базується у Запоріжжі.

Більше двох років Департамент захисту економіки Нацполіціі спостерігав за п’ятьма злочинними групами по проведенню договірних матчів. Знаючи результат, організатори фєйкових ігор робили ставки в букмекерських конторах і отримували прибутки. “Футбольний бізнес” приносив до 5 мільйонів доларів щорічно.

Для отримання “правильного” рахунку підкуповувались гравці, арбітри та власники клубів. Суми за потрібний результат становили від 30 до 100 тисяч гривень.

За інформацією слідства, у даній справі приймали участь 320 фігурантів.Їм оголошено підозру у вчиненні злочинного діяння, передбаченого ч. 4 ст. 368-3 (підкуп особи, яка надає публічні послуги) і ч. 1 ст. 369-3 (протиправний вплив на результат спортивних змагання) УКУ.