Фірма, яку обговорював Марченко на записах прокуратури, отримала підрядів на 10 мільйонів

301

Опубліковано: 28 Грудня 2017

ПП “Т.О.К.” отримало підрядів на суму 10,13 млн грн. Відповідна інформація міститься у системі електронних закупівель “Прозоро”. Про це повідомляє «Наші гроші. Запоріжжя»

Найбільші підряди отримані від ОСББ “Космічна-101” вартістю 1,86 млн грн на капітальний ремонт інженерних мереж житлового будинку та вартістю 1,49 млн грн від КП “Мелітопольський міський парк культури і відпочинку ім. Горького” на поставку опор для вуличного освітлення. Також низка дрібних замовлень отримані без конкурсу.

Вочевидь, саме останню закупівлю обговорював Марк Марченко (брат заступника голови облради Владислава Марченка) з невказаним співрозмовником. Переписку опублікувала Генеральна прокуратура України.

Зокрема, співрозмовником Марка Марченка вказаний “Олег Парк Мелітополь”. Згідно спілкування, на конкурс по поставці опор подалося п’ятеро учасників і для перемоги підконтрольної Марченку фірми (писалося “ТОК”) необхідно було відхилити дві дешевші пропозиції.

На закупівлю опор в КП “Мелітопольський міський парк культури і відпочинку ім. Горького” подалося саме п’ятеро учасників і дві дешевші пропозиції відхилили, обравши переможцем ПП “Т.О.К.”. В той же час, керівником парку є Олег Обрезанов.

Також Марк Марченко вказує іншому співрозмовнику з Мелітополя, що їх “прокинули по світильникам”, на що співрозмовник звертає увагу на відсутність домовленості. КП “Мелітопольський міський парк культури і відпочинку ім. Горького” дійсно оголошувало закупівлю світильників і попередньо обрало переможцем “Т.О.К.” з вартістю 1,99 млн грн. Втім, на початку вересня цю закупівлю відмінили, а пізніше Марченко писав що їх “прокинули”.

Також в спілкуванні Марченко звертав увагу, що ходять двома учасниками на тендер. Скрізь на закупівлі, де перемогу отримало “Т.О.К.”, також подавалося ТОВ “В Е Г А”. Фірмою “Т.О.К.” володіють Сергій та Дмитро Кондрашині. ТОВ “В Е Г А” зареєстроване на Андрія Фіногенова. Ця фірма отримала підрядів на суму 496 тис. грн.

Довжелезний список виграних тендерів дивіться на сайті “Наші гроші. Запоріжжя”

Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+