Фірма, яку обговорював Марченко на записах прокуратури, отримала підрядів на 10 мільйонів

627

Опубліковано: 28 Грудня 2017

ПП “Т.О.К.” отримало підрядів на суму 10,13 млн грн. Відповідна інформація міститься у системі електронних закупівель “Прозоро”. Про це повідомляє «Наші гроші. Запоріжжя»

Найбільші підряди отримані від ОСББ “Космічна-101” вартістю 1,86 млн грн на капітальний ремонт інженерних мереж житлового будинку та вартістю 1,49 млн грн від КП “Мелітопольський міський парк культури і відпочинку ім. Горького” на поставку опор для вуличного освітлення. Також низка дрібних замовлень отримані без конкурсу.

Вочевидь, саме останню закупівлю обговорював Марк Марченко (брат заступника голови облради Владислава Марченка) з невказаним співрозмовником. Переписку опублікувала Генеральна прокуратура України.

Зокрема, співрозмовником Марка Марченка вказаний “Олег Парк Мелітополь”. Згідно спілкування, на конкурс по поставці опор подалося п’ятеро учасників і для перемоги підконтрольної Марченку фірми (писалося “ТОК”) необхідно було відхилити дві дешевші пропозиції.

На закупівлю опор в КП “Мелітопольський міський парк культури і відпочинку ім. Горького” подалося саме п’ятеро учасників і дві дешевші пропозиції відхилили, обравши переможцем ПП “Т.О.К.”. В той же час, керівником парку є Олег Обрезанов.

Також Марк Марченко вказує іншому співрозмовнику з Мелітополя, що їх “прокинули по світильникам”, на що співрозмовник звертає увагу на відсутність домовленості. КП “Мелітопольський міський парк культури і відпочинку ім. Горького” дійсно оголошувало закупівлю світильників і попередньо обрало переможцем “Т.О.К.” з вартістю 1,99 млн грн. Втім, на початку вересня цю закупівлю відмінили, а пізніше Марченко писав що їх “прокинули”.

Також в спілкуванні Марченко звертав увагу, що ходять двома учасниками на тендер. Скрізь на закупівлі, де перемогу отримало “Т.О.К.”, також подавалося ТОВ “В Е Г А”. Фірмою “Т.О.К.” володіють Сергій та Дмитро Кондрашині. ТОВ “В Е Г А” зареєстроване на Андрія Фіногенова. Ця фірма отримала підрядів на суму 496 тис. грн.

Довжелезний список виграних тендерів дивіться на сайті “Наші гроші. Запоріжжя”