Фірма Першина отримала два підряди на 9,5 млн грн від запорізького аеропорту

222

Опубліковано: 21 Липня 2016

Фірма “Сіно-форт, ЛТД” отримала від КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” два підряди на ремонт терміналу та реконструкцію павільйону-накопичувачу П-72 загальною вартістю близько 9,5 млн грн. Про це повідомляють Наші Гроші. Запоріжжя із посилання на “Вісник державних закупівель”.

Так, КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” за результатами тендеру 18 липня уклало угоду з ТОВ “Сіно-форт, ЛТД” на реконструкцію павільйону-накопичувачу П-72 вартістю 4,15 млн. грн.

Фірма має демонтувати старі і споруди нові цегляні перегородки, наростити існуючий парапет, утеплити горище, замінити вікна та двері на нові з металопластику, здійснити внутрішнє та зовнішнє оздоблення, замінити електропроводку; облаштувати вентиляцію, нову систему опалення, водопостачання, каналізації, тощо.

На тендер подалося дев’ятеро учасників і пропозиція переможця була найдешевшою.

Раніше, 26 травня поточного року, ТОВ “Сіно-форт, ЛТД” виграло тендер на капітальний ремонт будівлі аеропортового терміналу вартістю 5,32 млн. грн.

Фірма має підсилити аварійні конструкції будівлі, замінити віконні блоки, обладнати нову підвісну стелю “Армстронг”, обшити стіни гіпсокартоном з послідуючим фарбуванням чи проклейкою шпалер, підлогу покрити керамічною плиткою, керамогранітом та лінолеумом в службових приміщеннях, замінити вентиляційні та каналізаційні мережі, тощо.

ТОВ “Сіно-форт, ЛТД” контролюється Євгеном Першиним, який був регіональним координатором руху “Український вибір” Віктора Медведчука. Також Першин був депутатом Запорізької міської ради.

Як повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, реконструкція терміналу запорізького аеропорту розпочнеться наступного місяця.