Фінінспекція знайшла у запорізькому профучилищі порушень на 152 тис. грн

217

Опубліковано: 23 Червня 2016

В ході ревізії фінансово-господарської діяльності Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище» встановили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 151,5 тис гривень, про це повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Запорізькій області.
Зокрема, встановлені зайво нарахована та виплачена заробітна плата та нарахований і перерахований ЄСВ у сумі 58,7 тис. гривень.
Протягом останніх 4-х років за рахунок загального фонду обласного бюджету навчальний заклад провів витрати, пов’язані з наданням платних послуг, які повинні проводитися за рахунок коштів спеціального фонду, на суму 47 тис.
Через неперерахування до бюджету коштів, що надійшли на відновлення касових видатків загального фонду, проведених у минулих бюджетних періодах, обласний бюджет недоотримав понад 13 тис. гривень.
У навчальному закладі за держзамовленням навчалося двоє учнів, які на момент зарахування вже отримали профтехосвіту в іншому закладі та не мали права на навчання за державним замовленням. Проте цим учням виплатили майже 10 тис. гривень стипендії, премії, індексації, внаслідок чого училище не тдоотримало доходу від надання платних послуг понад 5 тисяч гривень.
Завдяки заходам, які вжили фінінспектори вже в ході ревізії, порушення було відшкодовано в повному обсязі. За порушення фінансової дисципліни 9 посадових осіб закладу притягнуто до адміністративної відповідальності та ініційовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.