Елітний відпочинок, незадеклароване майно та бізнес запорізьких прокурорів, – відео

688

Опубліковано: 8 Листопада 2017

Більшість запорізькіх прокурорів, судячи з електроних декларацій, бідні люди – родинами живуть тільки на заробітну плату в маленьких квартирах. Навіть користуються автівками своїх близькіх друзів. Але реальність відрізняється від декларацій.

Дмитро Ліпченко

Він працює у відділі нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби та наразі знаходиться в декреті. Їздить він на BMW 2012. Коштує така модель майже мільйон гривень

Судячи з інстаграм-сторінки його дружини за останні 2 роки вони відвідали Італію, Францію, Грецію, Андорру, Марокко та Іспанію.

Крім того, в 2016 році родичі дружини прокурора разом з друзями прокурора заснували ТОВ «Тубкаль», яка через тиждень після реєстрації придбала майно більше ніж на мільйон гривень.

Сергій Спільник

Сергій працює. Декларація у нього теж не дуже сильно відрізняється від колег. Хіба що він задекларував Wolswagen touareg 2011 року, але зареєстрований він на друга прокурора.

Згідно декларації, вони живуть в квартирі, але де-факто дружина повертається з роботи в будинок площею 380 квадратів в історичному центрі Запоріжжя.

Крім того його син дуже часто фотографується біля цього будинку.

Придбали його 70 річні батьки прокурора у 2016 році. Такий будинок коштує більше 100 тисяч доларів

Володимир Плохий

70-річна мама прокурора має спільний бізнес з екс-регіоналом Олександром Дудкою

Фірма «Полтавка-1» оброблює більше 1000 гектарів землі в однойменному селі. Олександр Дудка з 96го по 2006 рік працював на керівних посадах в в компанії «Еталон». Під його час керівництва аграрна фірма уклала кредитний договір про відкриття кредитної лінії з максимальним лімітом заборгованості в сумі більше мільйона доларів США.

Потім фірма збанкрутувала разом зі своїми поручителями, які входять через засновників до сферу впливу Дудки. В їх числі була фірма Полтавка яка займається сілсьгосподарчої діяльністю однойменному селіі.

Після збанкрутування поручителів в тих же адресах реєструється ТОВ “Полтавка – 1” де частку має мама прокурора Плохого.