Опубліковано: 14 Лютого 2017

1. Впровадження конкурсів на найкращі проекти ремонту багатоквартірних будинків

Автор петиції пропонує проводити конкурси на проекти, щодо реконструкції багатоквартирних будинків. Обов’язковими вимогами конкурсів повинні бути енергоефективні впровадження, які дозволять знизити вартість опалення квартир.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

2. Ремонт всіх лікарень міста

Автор петиції каже, що палати у лікарнях схожі на тюремні камери, а коридори наче з фільмів жахів, тому всі лікарні необхідно відремонтувати.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

3. Сміття у Запоріжжі, прибирання міста, збільшення смітників

«Запоріжжя – одне із найзабрудненіших міст України. Люди самі є причиною забруднення міста. Багато людей викидають сміття(наприклад поліетилен, який не може сам перероблятися.) Потрібно збільшити кількість смітників в місті і донести до громадян, що набагато краще жити в чистоті»

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

4. Вберегти запоріжців від бездомних собак

Зграї бездомних собак становлять загрозу для здоров’я та життя людей, особливо дітей. Автор петиції просить створити притулки для тварин, та впровадити ефективні програми із стерилізації.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

5. Створення екстрим-парку в Вознесенівскому районі (вело-скейт–парк)

Планується, що парк буде розміщуватися в центрі міста (Алюмінієва балка, що біля 6-ої міськлікарні) і буде в себе включати об’єкти, призначені, як для заняття велоспортом, так і об’єкти для звичайних велопрогулянок.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

6. Сніговий екстрим-парк

Поруч з гіркою на каскаді фонтанів «Райдуга» є ущелина, яку автор петиції хоче перетворити на гірськолижний парк. Влітку коли зимові гірськолижні розваги не актуальні можна буде використовувати комплекс як вело-скейт парк.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

7. Зробити щось із недобудовами

Автор петиції просить владу звернути увагу на проблему недобудов у Запоріжжі, та щось із ними зробити.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ