«Екс-запоріжсталівський» манеж продовжить приймати легкоатлетів після реконструкції, – відео

492

Опубліковано: 10 Липня 2017

Президент ФЛАУ Ігор Гоцул прояснив ситуацію, що склалася навколо легкоатлетичного манежу в Запоріжжі та пояснив, що легкоатлети і надалі тренуватимуться у цій будівлі.

«Ми переконали керівництво компанії SportLife піти на деякий експеримент – ризикнути і спробувати не тільки розмістити в цьому спортивному об’єкті звичний для SportLife бізнес, а і спробувати зберегти там спортивну складову.

Сьогодні можна говорити про те, що і легка атлетика, спортивна і художня гімнастика, та інші види спорту, які «жили» у цьому манежі вони зберігають свою присутність і діти, які тренувалися – зберігають можливість продовжувати тренуватися там. Більше того, вони будуть робити це вже у нових умовах, оскільки найближчим часом компанія SportLife має провести там реконструкцію», – заявив президент ФЛАУ Ігор Гоцул

Нагадаємо, що 4 липня, під стінами запорізької мерії зібралися вихованці спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву зі спортивної гімнастики, їхні батьки та тренери. На мітинг їх змусили вийти чутки щодо закриття манежу для легкоатлетів та гімнастів.

Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+