Екс-“запоріжсталівець” очолив Заводський район

192

Опубліковано: 16 Лютого 2016

Сьогодні міський голова Запоріжжя Володимир Буряк представив колективу райадміністрації Заводського району нового голову Андрія Баєва. Мер відзначив, що особисто знайомий з ним не один десяток років і щнає Боєва як людину системну та працьовиту.

– В Заводском районе работают много предприятий, поэтому уверен, что в сотрудничестве городской и районной власти с руководителями промышленных предприятий мы сможем сделать Заводской район одним из лучших в Запорожье. Мои двери всегда открыты для обсуждения и решения текущих вопросов. Но в свою очередь жду от главы района эффективных результатов, поэтому сразу прошу нацелиться на непростую работу, – підкреслив міський голова.

Андрій Баєв – уродженець Запоріжжя, закінчив ЗДІА за спеціальністю “Промислове і цивільне будівництво” (1995 рік) та “Фінанси” (2007 рік). Має 24 роки трудового стажу.

З 97 року працював на різних посадах МК «Запоріжсталь» – від монтажника начальника цеху. З лютого 2016 року – радник міського голови Запоріжжя, одружений, виховує доньку.
Нагадаємо, Андрій Баєв став вже третім екс-“запоріжсталівцем”, що очолив один із 7-ми районів Запоріжжя. Раніше головою Ленінського району став Костянтин Онода, а Орджонікідзевський очолив колишній головний механік меткомбінату Андрій Звягінцев.
Крім цього, ще ряд “запоріжсталівців” нині вже призначено (або проходять стажування) на різні посади у виконавчій владі міста.