Екс-посадовця тепломереж судитимуть за розтрату майна в особливо великих розмірах

308

Опубліковано: 17 Травня 2017

У Запоріжжі судитимуть екс – посадовця концерну «Міські теплові мережі» за розтрату майна в особливо великих розмірах. Про це повідомляється на сайті облпрокуратури.

Наразі завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього першого заступника генерального директора концерну «Міські теплові мережі» у вчиненні злочинів, передбачених ч.5 ст. 191 та ч.2 ст.15, ч.5 ст.191 КК України.

Досудовим слідством встановлено, що концерн «МТМ» в його особі, підписав договір про заміну кредитора (відступлення права вимоги) із одним із товариств, відповідно до якого концерн «МТМ» отримував право вимоги фактично безнадійного боргу підприємства – банкрута з Луганської області. При цьому комунальне підприємство зобов’язалось розрахуватись з товариством «живими» грошима.

У подальшому екс-посадовець, розуміючи економічну недоцільність укладеного ним договору, погодив списання з рахунків концерну на користь товариства грошових коштів на загальну суму 5 млн грн.

ЧИТАЙТЕ: Комунальні таємниці Запоріжжя

Окрім того, зловмисник вдруге намагався реалізувати вищевказану злочинну схему та списати на користь товариства ще 29 млн 900 тис грн, але не зміг остаточно реалізувати свій злочинний намір через брак коштів на рахунках підприємства.

Обвинувальний акт стосовно екс-посадовця за ч.5 ст. 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинена в особливо великих розмірах) та ч.2 ст.15, ч.5 ст.191 (закінчений замах на розтрату чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинений в особливо великих розмірах) КК України направлено для розгляду до Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя.

Вірогідно, цим екс-посадовцем є Павло Соловйов. Як повідомляли “Наші гроші.Запоріжжя”, в листопаді минулого року його звинуватили у зловживанні службовим становищем і призначили нічний домашній арешт.